You are here

Katja Verheyen

Born in Genk on 29 February 1980
Vlaams Volksvertegenwoordiger: Katja Verheyen

More information about Katja Verheyen?

Tasks

Political groups
  • N-VA (situatie op 18 June 2019)
Member of Parliament Constituency Limburg (situatie op 18 June 2019)
  • Committee on Education (Alternate Member situatie op 9 October 2019)
  • Committee on Welfare, Public Health, Family Policy and Poverty Reduction (Permanent Member situatie op 9 October 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (Permanent Member situatie op 18 December 2019)
  • Committee on Housing and Architectural Heritage (Second Deputy-Chairperson situatie op 9 October 2019)

Contact

Office (Mailing address)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 497 74 50 93